512 994 650 awaryjne.pogotowie.waw@gmail.com
Pomoc FachowcówWarszawski Gazownik-Hydraulik-elektryk. Złota rączka!

Pogotowie gazowe – prywatne Warszawa i okolice

Usługi gazowe - gazownik - awarie gazowe

Do obsługi, kontroli, montażu instalacji gazowych niezbędne są uprawnienia gazowe w zakresie obsługi i konserwacji. Nie dopuszczalna jest ingerencja w instalację osoby bez stosownych uprawnień. Do pomiaru, próby ciśnieniowej niezbędne są uprawnienia dozorowe. Gazownik musi być dokładny, błędy są niedozwolone, instalacja gazowa jest elementem, który w razie awarii stwarza duże zagrożenie. Biorąc pod uwagę ryzyko, sugrujemy skontrolować instalatora i ważność uprawnień. Dodać należy bardzo wazną informację, uprawnienia ważne są tylko z dokumentem tożsamości.

Tak naprawdę podłączenie kuchenki gazowej powinno odbywać się przez osoby do tego uprawnione. Marki takie jak Amica zastrzegają sobie brak gwarancji na sprzęt, jeżeli dokonamy samodzielnego podłączenia. Taki warunek ma nas zmotywować do skorzystania z usług doświadczonych specjalistów, którzy posiadają odpowiednie uprawnienia. Ma to na celu zapewnienie bezpieczeństwa. Nieprawidłowe podłączenie płyty gazowej może doprowadzić nawet do wybuchu gazu. Kuchenki gazowe podłączone mogą być do instalacji dostarczającej gaz ziemny lub do butli z propan-butanem. Oprócz tego, że instalator podbija kartę gwarancyjną, to również możliwa jest bezpłatna naprawa urządzenia w przypadku jakiejkolwiek usterki. Więcej informacji na ten temat można przeczytać na stronach producentów Amica, Electrolux czy też Bosch.

Oferujemy montaż instalacji gazowych w nowych budynkach według najnowszych rozwiązań technicznych zgodnie z obowiązującymi normami. Profesjonalny montaż instalacji gazowych gwarantuje jej sprawne funkcjonowanie. Wykonamy także zmianę miejsca lokalizacji liczników gazu (gazomierzy) w porozumieniu z Zakładem Gazowniczym. Gazownik instaluje dowolne urządzenie gazowe wraz z sporządzeniem dokumentacji ( karty gwarancyjne).


  1. Montaż kotła jednofunkcyjnego od 540 zł brutto/szt
  2. Montaż kotła jednofunkcyjnego z zasobnikiem od 1083 zł brutto/szt
  3. Montaż kotła dwu funkcyjnego od 722 zł brutto/szt
  4. Montaż kotła stojącego od 903 zł brutto/szt
  5. Montaż kotła stojącego z zasobnikiem od 1400 zł brutto/szt
  6. Uruchomienie serwisowe od 180 zł brutto/szt
  7. Montaż jednego zbiornika oleju 1000 l   od 300 zł brutto/szt


Serwisujemy urządzenia gastronomiczne, naprawiamy kuchnie gazowe,trzony gazowe, taborety gzowe. Regularne przeglądy i konserwacje mają znaczący wpływ na bezpieczeństwo pod czas codziennego użytkowania niezbędnych urządzeń gastronomicznych.

Spotykamy się z nieszczelnościami na śrubunkach liczników gazowych. Uszczelki ulegają naturalnej degradacji, drobny wyciek gazu nie doprowadzi do wybuchu, lecz świadomość wycieku często wywołuje niepokój. Warto zainteresować się skrzynką licznikowa. Gazomierze umieszczone na zewnątrz budynku, narażone są na zmiany temperatur, sprzyja to szybszemu zużyciu uszczelek. Ignorowanie drobnych wycieków może mieć spore konsekwencje.

Szczelność instalacji gazowych decyduje o bezpieczeństwie użytkowników i pozwala na poprawną eksploatacje. Nieszczelności w instalacjach gazowych trzeba natychmiast usuwać. Sprawdzanie szczelności (próby szczelności) instalacji gazowych, dzięki profesjonalnym miernikom gwarantuje, że wszelkie nieszczelności instalacji zostaną wykryte. Uchodzący gaz i gromadząc się jest okropnie niebezpieczny! Instalacje gazowe należy doszczelnić – wezwij natychmiast pogotowie gazowe.


Montaż płyty gazowej w blacie kuchennym

To kolejne zagadnienie, z którym przyjdzie nam się zmierzyć po wykonaniu remontu i wymianie mebli w kuchni. Najpopularniejsze obecnie trendy w urządzaniu wnętrz proponują, aby sprzęt AGD był zabudowany w meblach. Najczęściej wybieranym miejscem do zamontowania płyty gazowej jest blat kuchenny. Do wykonania tego rodzaju prac możemy zatrudnić stolarza lub firmę, która wykonała dla nas meble. Jeśli jednak płynie w nas krew majsterkowicza, prace te możemy wykonać samodzielnie, ponieważ montaż nie jest skomplikowany. Podpowiadamy, jak wykonać montaż płyty gazowej w blacie.